انگشتر مانی نماد اسفند سنگ تورمالین

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411501200103
کد سفارش : 2152
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : ▪ قطر دایره: 2 cm
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 2152 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

این انگشتر زیبا مخصوص متولدین ماه اسفند است که در تولید آن از سنگ تورمالین (سنگ مخصوص ماه تولد اسفند) استفاده شده است. همچنین نماد این ماه ماهی است که با استفاده از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده است و در آن جای گرفته و همین امر زیبایی و جذابیت آن را دو چندان نموده است. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

خواص سنگ ماه تولد اسفند(تورمالین):

خواص کلی: سبب بالا بردن اعتماد به نفس، غلبه بر ترس، موفقیت در کسب و کار،  خنثی نمودن انرژی های منفی و غم و اندوه می شود. همچنین نماد بی طرفی، محبت، شادی، آرامش، تعادل، شفا، قدرت، تحمل و درک است.

خواص درمانی: در درمان اختلالات سیستم عصبی، ستون فقرات، بیماری های عفونی، مسمومیت خون، بیماری های قلبی و جهاز هاضمه مفید است. سبب تقویت سیستم ایمنی و عضلات بدن جهت کاهش درد می باشد.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.