انگشتر مانی بته جقه

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 411501200117
کد سفارش : 2295
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : ▪ قطر دایره: 2 cm
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 2295 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصی به زیورآلات و جواهرات دارند. این محصول زیبا می تواند هدیه مناسبی برای خانم های با سلیقه و مشکل پسند باشد.

نماد بته جقه  با استفاده از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) ساخته شده است و در آن جای گرفته و همین امر زیبایی و جذابیت آن را دو چندان نموده است. قطعا این محصول زیبا می تواند هدیه ای به یادماندنی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.

بته جقه نقش سرو سرافکنده ای ست که برای ایرانیان نشان جاودانگی، راستی و تواضع بوده است. بسیاری بر این باورند که سر منشأ این طرح سرو کاشمر، سروی ست که زرتشت به دست خود کاشته و برای ایرانیان مظهر تقدس بوده است. این نقش مایه ی ارزشمند در طول تاریخ به روش های گوناگون به آثار هنری روح زیبایی و ماهیت معنوی بخشیده. در این محصول تلاش شده تا با ترکیب سنگ گارنت و فضای خیال انگیز رنگ زمینه ی این نگاره محصولی نو و منحصر به فرد با ریشه ای عمیق در فرهنگ و هنر این سرزمین ارائه شود.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.