تابلو سرامیکی سه گل و پرنده

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000122
کد سفارش : 240
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 45 × 45 سانتی متر
۶۰۹،۵۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 240 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

پرنده مظهر و نشانه ی نغمه خوانی و لطافت طبع است و پیوند آن با گل تاکید بر جدایی ناپذیری این پرنده زیبا از طبیعت دارد. ترکیب گل و پرنده یکی از اجزای اصلی در هنر ایرانی به شمار می رود و کمترین هنرمندی را می توان یافت که از این ترکیب در آثار خود استفاده نکرده باشد. گل و پرنده نماد موهبت الهی و تجلی ظریف و لطیف آفریدگار است. گفتگوی عاشقانه گل و پرنده نیز به تسبیح‌گویی خداوند و ذکر حق تشبیه می‌شود. گل مقام معشوق را دارد و پرنده، عاشق.

بیت زیر نشان دهنده ترکیب این دو عنصر در ادبیات و هنر فارسی است:

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش      گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش

این تابلو دارای طراحی زیبا و هنرمندانه ایست و زمانی که با طلا ترکیب شود قطعا زیباتر و دلنوازتر می شود و می تواند نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کند و همچنین آرامش و لطافت را به روح انسان تزریق می نماید.

برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

رنگ آبی فیروزه ای از دیرباز مورد توجه همگان بوده و همچنین مکمل خوبی برای طلا می باشد. سرامیک آبی فیروزه ای در این محصول به میزان چشم گیری به زیبایی و اصالت تابلو افزوده است.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.