تابلو پنج قلبی

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000068
کد سفارش : 284
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : 25 × 30 سانتی متر
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 284 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

در سراسر جهان برای نشان دادن عشق از شکل قلب استفاده می‌کنند، مطمئنا دلیل خاصی میتواند داشته باشد. در واقع شاید مسئله این است که عشق، سلامت قلب شما را تضمین می‌کند. همه مطالعات نشان داده، عاشق‌بودن و بیان‌کردن احساسات عاشقانه تاثیر مثبتی روی قلب شما دارد و سلامت قلب و عروق‌تان را تا حدودی تضمین می‌کند.

اگر شما هم عشق را تجربه کرده باشید قطعا به این موضوع پی برده اید. بهترین راه برای بیان احساسات و علاقه، ابراز کردن آن است. این تابلو زیبا و هنرمندانه ترکیبی از پنج قلب است و در تهیه آن از طلا استفاده شده که گزینه مناسبی برای ابراز عشق شماست. قلبی از طلا قطعا معشوق شما را به وجد خواهد آورد.

برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.