تابلو درنا بزرگ

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000102
کد سفارش : 300
وضعیت موجودی : توقف تولید
اندازه : 60 × 90 سانتی متر
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 300 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

میخواهیم از درنا بگوییم، این پرنده ی دیرآشنا با زندگی ما انسان ها. درنا، پرنده ای زیبا که از دیرباز تا کنون نمادی از صلح و دوستی در میان جوامع مختلف بوده است. تا کنون 15 گونه ی آن شناسایی شده که علاوه بر مناطق قطبی و آمریکای جنوبی در تمام دنیا پخش شده اند.    درناهای سیبری دارای رقص بسیار زیبا و حیرت آوری هستند که بیننده را به حیرت وا می دارد . رقص درناها که برای جفت گیری و جلب توجه سایر درنا ها می باشد یکی از شگفت انگیز ترین و زیباترین پدیده های طبیعت است. آنها سرشان را پایین می گیرند و شاخ و برگ را به هوا پرتاب می کنند این حرکات شبیه رقص بالت ( Ballet ) است. این حیوان بسیار قلمرو طلب می باشد، لذا همیشه از ورود سایر پرندگان و درناها به حوزه ی زیست خود جلو گیری می کند.

چگونه می توان از درناها ، از پرندگانی که تنها یک همسر انتخاب می کنند و داستان عاشقانه یی چون قو با یکدیگر دارند براحتی گذشت؟ در ساخت تابلو درنا سعی شده تا زیبایی این پرنده به نحو احسن نشان داده شود. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید